Dolltones opent voor Claw Boys Claw op 15 december
De Dolltones, een enthousiaste, smerige rock ’n roll/rockabillyband uit Groningen, is op zondag 15 december het voorprogramma voor het concert van Claw Boys Claw.
Je kunt van deze vier mannen een ruige maar swingende show verwachten, met stuwend baswerk en slide-gitaar van een hoog niveau, aangevuld met catchy maatschappijkritische teksten.
Dolltones deelde met veel plezier de backstage met bands als Bob Wayne, Peterpan Speedrock en tal van andere artiesten.
Swingende nummers met een dosis nuchtere energie geeft garantie om overal een goed feest te bouwen. Naar eigen zeggen ‘niet een typische band, maar wél een uitermate prima patiënten collectief’. Voor liefhebbers van Johnny Cash, Hank Williams, Stray Cats en pure wiskey is dit niet te missen.